Сторінка методиста

Басюк Людмила Вікторівна

Освіта: середня спеціальна, вища.
Назва закладу, рік закінчення: Новобузьке педагогічне училище, 1992 р., Південноукраїнський державний педагогічний університет ім. К.Д.Ушинського, 1997 р.
Спеціальність: «Дошкільне виховання».
Кваліфікація: викладач дошкільної педагогіки і психології, вихователь дітей дошкільного віку.
Працює в ДНЗ: з 01 серпня 1992 р., в ДНЗ №7 – з 08 лютого 2016 р.
Педагогічний стаж: 20 років.
Кваліфікаційна категорія: «спеціаліст вищої категорії».
Педагогічне звання: «старший вихователь».
Педагогічне кредо: «Кожен вчинок – особистий приклад. Кожне слово – повага. Кожен погляд – любов та турбота».
Проблемне питання: «Сучасні підходи до організації  роботи з логіко-математичного розвитку дошкільників».
Державні та відомчі нагороди: Грамота управління освіти і науки Закарпатської обласної державної адміністрації від 2008 р. Грамота управління освіти Ужгородської міської ради від 2005 р. Подяка Закарпатського обласного управління з фізичного виховання та спорту МОН України від 09.09.2010 р. Диплом управління освіти Ужгородської міської ради за перемогу в освітянській премії «Педагогічне сяйво» в номінації «Педагогічна толерантність», 2013 р.

Детальніше: Сторінка методиста