Пріоритетні завдання ДНЗ на 2018/2019 н.р.

1.    Продовжити поглиблену роботу з розвитку в дошкільників патріотизму та позитивного ставлення до духовних цінностей через ознайомлення з народними та календарними святами.

2.  Сприяти формуванню економічної компетентності дошкільників у взаємозв’язку з іншими розділами освітньо-виховної роботи.

3. Удосконалення роботи з питання охорони життя і збереження здоров’я дітей та формування основ безпеки життєдіяльності.

3.     Сприяти розширенню форм та видів співпраці з родинами, прозорості та
відкритості роботи закладу через роботу веб-сайту
та забезпечити надання фахової психолого-педагогічної допомоги родинам у вихованні і розвитку дітей раннього і передшкільного віку.

Методична проблема у 2018/2019 н. р. – розширення знань педагогів про нормативно-правові документи, які регламентують зміст дошкільної освіти; підвищення соціально-психологічної культури вихователів; удосконалення педагогічної майстерності; стимулювання творчого потенціалу педагогів.