Хочете виростити генія?

Дайте дитині грати самостійно.

Батьки, які мріють виростити зі своїх дітей геніїв, з пелюшок намагаються якомога більше часу проводити у спільних іграх і розвиваючих заняттях. Однак цей шлях помилковий, вважає британський дослідник Девід Уайтбрэд. Щоб дитина розвивав у собі інтелектуальні здібності, потрібно частіше надавати його самому собі. Один, без допомоги дорослих він краще освоїть нові навички та вміння.

Між тим, вчений нарікає, що сучасна дитина майже не залишається на самоті.
63% батьків, припускаючи, що від ступеня їх участі в розвитку дітей залежить майбутня успішність і здатність до навчання взагалі, намагаються весь вільний час проводити, граючи з дітьми, повідомляє Настрій за матеріалами сайту Mail. ru «Це стало великою проблемою в останні десятиліття, і діти все менше беруть участь у винятково дитячих іграх наодинці або зі своїми ровесниками, де вони можуть проявити лідерські якості, - розповідає доктор Уайтбрэд. - Сьогоднішні діти ведуть більш впорядковане життя, і у мене повно доказів того, що це шкодить дитячому розвитку. Це не означає, що батькам зовсім не потрібно грати з дітьми, але малюки повинні мати можливість частіше грати без батьків!»