Гурток зображувальної діяльності «Промінчики»

Метою роботи гуртка із зображувальної діяльності є: розвиток у дітей інтересу до малювання, розширення творчих можливостей, умінь і навичок, формування творчої самостійності та пошукової діяльності, а також підтримання інтересу до різноманітних образотворчих матеріалів і нетрадиційних технік малювання. На гурткових заняттях здійснюється знайомство дітей з художниками різних жанрів, законами пейзажного живопису, формується кольоробачення, діти освоюють різноманітні техніки з малювання: традиційні та нетрадиційні.

ЗАВДАННЯ:

1. Навчити прийомам нетрадиційної техніки малювання і способам зображення з використанням різних матеріалів.

2. Знайомити дітей з образотворчим мистецтвом різних видів (живописом, графікою,скульптурою, дизайном) і жанрів, вчити розуміти виразні засоби мистецтва.

3. Вчити дітей бачити і розуміти прекрасне в житті й мистецтві, радіти красі природи, творів класичного мистецтва, навколишніх предметів, будівель,споруд;

4. Підводити дітей до створення виразного образу при зображенні явищ навколишньої діяльності.

5. Формувати вміння оцінювати створені зображення.

6. Розвивати емоційну чуйність при сприйнятті картинок, ілюстрацій. Звертати увагу дітей на виразні засоби, вчити помічати поєднання кольорів.

7. Розвивати творчі здібності дітей.

8. Виховувати у дітей інтерес до образотворчої діяльності.

9. Формувати навички співробітництва.

Гурткова робота проводиться протягом навчального року в другу половину дня, два рази на тиждень. Тривалість 25 хв.

Під час занять використовуються різноманітні форми організації дітей: парами, фронтально, індивідуально.