Різдвяний вертеп

Коляда, коляда!

Здорові будьте, як вода!

А щедрі, наче та землиця!

Нехай задумане здійсниться!

Різдво в Україні завжди було прийнято зустрічати особливим чином, дотримуючись безлічі традицій. А найулюбленіша традиція на різдвяні свята у дітей – це співати колядки та щедрівки і отримувати за них подарунки. 12 січня у дошкільному закладі відбулася розвага «Різдвяний вертеп» за участю педагогів та вихованців садка.

Метою цього заходу було: сприяти розвитку пізнавальної активності дітей, збагачувати враження про явища суспільного життя, створити сприятливі умови для збагачення життєвих вражень про народні зимові свята; залучати до сприймання творів національно культури (пісні, колядки, щедрівки) та розповідати їх напам’ять; розвивати у дітей дошкільного віку стійкий інтерес до української народної культури, виховання духовності і формування естетичної свідомості дошкільників в процесі ознайомлення з народним святом Різдвом Христовим та Колядою.