Випускний бал "Кольорова мрія"

Сьогодні у нас було весело і урочисто, чуттєво до мурашок, а часом, сумно до сліз, і багато сюрпризів, адже, 1 червня в садочку пройшло урочисте свято – «Випускний бал». Із садочком попрощалися вихованці групи "Дзвіночок".  Зворушливі слова подяки всім працівникам садочка лунали від батьків та дітей. Вальс хлопчиків з мамами, а дівчаток з татами не залишив нікого байдужим.

Ми раді, що чотири роки жили разом з такими прекрасними дітьми, бо саме поряд з ними ми зростали професійно і тішилися їхніми маленькими досягненнями і перемогами. Шкода, що пора дитинства швидкоплинна… У дитинства – свої мрії, своя пісня, своя казка і абсолютна безтурботність. У дитинства – свій смак, свій запах і свій колір. Бажаємо, щоб життєвий шлях наших дорогих випускників  освітлювався лише  світлими і яскравими кольорами веселки.