Казкове свято «Різдвяний вертеп»

Педагоги нашого дошкільного закладу навчають малят шанувати звичаї і традиції українського народу, сприяють розвитку в дітей стійкого інтересу до української народної культури, виховують духовність і формують естетичну свідомість дошкільнят у процесі ознайомлення з християнським святомом – Різдва Христового. Різдво  особливе свято. Все у ньому чарівне, казкове і таємниче.

10 січня 2018 року відбулося казкове свято «Різдвяний вертеп». Цікавий різдвяний сценарій для дітей підготували музичний керівник Боршош Оксана Петрівна та вихователь Олейник Галина Юріївна, де в ігровій формі розповідається, хто такий Ісус Христос та чому Його люблять і поважають у всьому світі. Дошкільники співали різдвяних пісень та дізналися більше про героїв біблійних легенд, а ще нагадали всім, які страви мають прикрашати стіл під час святкової вечері.

Діти старшої і середньої груп із задоволенням приймали участь у театралізованих дійствах, декламували вірші, співали колядки для молодших дошкільників.

І як годиться не обійшлося без солодких гостинців, які подарував малятам депутат Ужгородської міської ради, голова обласного осередку політичної партії «Патріот» Михайло Чурило, за що ми і наші вихованці щиро вдячні. Діти отримали невичерпне задоволення, радість та веселий настрій.