Засідання "Школи професійного зростання педагогічних працівників ДНЗ"

28 листопада 2017 року в ДНЗ №7 відбулося засідання "Школи професійного зростання педагогічних працівників ДНЗ м. Ужгорода", учасники засідання - музичні керівники.  Тема "Виховання на традиціях. Музичний фольклор, як першооснова музичної культури".

Учасники заходу ознайомились із творчою лабораторією музичного керівника вищої категорії Боршош Оксани Петрівни з питання "Національно-патріотичне виховання дошкільників засобами музичного фольклору".

Під час тренінгу з педагогами були проведені ігри та вправи: "Знайомство", "Синквейн", інтерактивна гра "А ми робимо так...", "Відгадай мелодію", "Мнемотехніка - техніка запамятовування", "Відгадай казку", "Озвучуємо казку", рефлексія "Віночок".

Вихователь-методист Басюк Людмила Вікторівна ознайомила присутніх із технологією заучування віршів і пісень - мнемотехнікою, основними прийомами мнемотехніки: аналогія, трансформація, тлумачення, колаж, сюжет, піктограми, наочне моделювання, мнемоквадрати, мнемодоріжки, мнемотаблиці, передача змісту відповідними рухами. А під час "мозкового штурму" музичні керівники за мнемотаблицями відтворювали зміст загадок та пісень.

Учасники засідання активно приймали участь у всіх запропонованих іграх та вправах, ділилися родзинками педагогічного досвіду з організації народно-календарних свят у закладах, де вони працюють.

В ході рефлексії "Віночок" кожен висловив свою думку про враження, які в них виникли - це інноваційна технологія мнемотехніка, обмін досвідом, загадки про казки, синквейн, озвучення казки "Рукавичка" за допомогою дитячих музичних інструментів. І взагалі, творча атмосфера співпраці, викликала тільки позитивні відгуки.

І на завершення всі отримали позитивні емоції від музичного сюрпризу, який підготували наші педагоги.