Тиждень Безпеки дорожнього руху

З 8 по 14 травня 2017 року в ДНЗ проведено Тиждень Безпеки дорожнього руху.

Адміністрацією закладу були розроблені заходи щодо формування основ безпечної поведінки дітей на дорогах та вулицях міста. Своєчасно була організована методична допомога для педагогів з підготовки та проведення Тижня Безпеки дорожнього руху: розроблені методичні рекомендації для педагогів щодо організації роботи з дітьми, батьками із зазначеного питання, пам’ятки з охорони життя та здоров’я дітей, маршрути прогулянок та екскурсій, складена картотека рухливих, сюжетно-рольових та дидактичних ігор, які дозволили педагогам творчо спланувати роботу з дітьми, батьками

Під час прогулянок, екскурсій, піших переходів до перехрестя, вихователі звертали увагу дітей на проїжджу частину вулиці: який транспорт рухається, де саме він може їздити, для чого тротуар, перехід «зебра», світлофор; закріплювали правила поведінки на зупинках місцевого транспорту. Була організована та проведена  спортивна розвага "Школа Світлофора-Моргайлика". Упродовж тижня безпеки із вихованцями ДНЗ проведено дидактичні ігри: "Види транспорту", "У світі дорожних знаків", "Червоний, жовтий, зелений", "Знайди такий знак" та ін., а також моделювання ситуативних навичок поведінки, практичних ігрових ситуацій, спрямованих на закріплення дітьми правил вуличного руху та поведінки на вулиці, у транспорті: "Водії та пішоходи", "В автобусі", "Вулиця, транспорт і пішоходи".

Організовано виставку дитячих робіт "Вулиця міста", "Світлофор-Моргайлик".