Відкриті заняття для вихователів ДНЗ

16 березня вихователі ДНЗ переглянули інтегроване заняття в старшій групі на тему "Житло народів світу", яке підготувала та провела Олейник Г.Ю. Заняття проведено у формі подорожі країнами та континентами. Під час заняття використано мультимедійну презентацію та конструювання будиночків із сірників та пластиліну.

24 березня вихователі переглянули відкрите інтегроване заняття в середній групі "Кольори веселки", яке підготувала та провела вихователь Лакас А.В. На занятті Андріана Володимирівна використала мультимедійну презентацію, сюрпризний момент - дітям по скайпу надійшло повідомлення від сніговичка, який ніколи в житті не бачив веселку, а тому звертається до дітей по допомогу, щоб вони йому намалювали веселку. Вихователь вчила дітей змішувати кольори фарби, показала дослід як утворити фіолетовий колір за допомогою лампи та червоної і синьої тканини, а веселку діти малювали вушними паличками.